• Hakkimizda
 • Misyonumuz
 • Vizyonumuz
 •  Lider Hirdavat 2014 Yilinda Hasan OCAKÇI tarafindan Mersin Sanayi Sitesinde faaliyete baslamistir. Uzun yillar sektörde hizmet veren isletme sahibi, sektördeki bilgi birikimi ve deneyimlerini kendi isini kurarak müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek adina isletmeyi açma girisiminde bulunmus, kisa zamanda birçok isletmeye hizmet verir duruma gelmistir. 
  Isletmemiz faaliyet konusu olarak her çesit kesici takim, ölçü aletleri,mastarlar, El aletleri, Elektrikli El Aletleri, Zimpara Çsitleri, Torna Aletleri,Elmas Kesici Takimlar, Yaylar ve civatalar basta olmak üzere birçok hirdavat grubunun bayiligi konumundadir. 
  Ihtiyaçlariniza aninda cevap vermeyi üretim için kaliteli malzeme kullanilmasini benimseyerek sizlere daima ISO 9001 standartlarinda hizmet sunmayi, gereken her türlü yardim ve destegi tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine en uygun fiyat politikasi uygulayarak bu münasebetle sizlere yardimci olmaktan büyük kivanç duyariz. 
                         

 •  

  Sektörümüzde kalicilik ve süreklilik,

  Stratejik is ortaklariyla projeler gerçeklestirmek ve öncülük etmek,

  Yaratilan degere dayali rekabet görüsünü benimsemek,

  Iyi bir kamuoyu yaratarak sektörümüzde örgütsel kültürümüzü korurken, teknolojik gelismeleri,

  Ar-Ge çalismalariyla bütünlestirip farklu ürün konseptlerini olusturarak yenilikçiligimizle rekabet gücümüzü sunabilmek.

 •  

  Müsterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak sektörümüzde "lider" konumuna erismek,ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde vazgeçilmez kilmak hedefimizdir.